|

Dažniausiai užduodami klausimai

Užsiregistruoti sistemoje labai paprasata: paspauskite mygtuką "Registracija" esantį viršutiniame dešiniajame lango kampe. Pateikite tokius duomenis, kaip: Jūsų vardas, el. pašto adresas ir slaptažodis. Užsiregistravus platformoje turėsite daugiau galimybių naudotis sistema, padidėja tikimybė greičiau parduoti dalis arba jei ieškote pirkti galite peržiūrėti atsiliepimus apie pardavėją. Kilus klausimams apie prekę turite galimybę komentarų skiltyje užduoti klausimą.


Jeigu jau esate registruotas vartotojas tai užtenka paspaudus mygtuką "Prisijungti" įvesti prisijungimo duomenis. Prisijungus matysite visus savo patalpintus skelbimus ir jų statusą, bei galėsite jį keisti.


Registruoti vartotojai turi daugiau galimybių naudotis platforma. Registruotų vartotojų skelbimo galiojimas laikas yra ilgesnis nei neregistruotų vartotojų (registruotų vartotojų skelbimas galioja 30 dienų, kai tuo tarpu neregistruotų vartotojų skelbimas galioja tik 7 dienas). Registruoti vartotojai gali patalpinti daugiau nuotraukų (iki 9) nei neregistruoti vartotojai (iki 3). Taip pat registruoti vartotojai turi didesnę tikimybę greičiau parduoti savo prekes.

Ką dar gali registruoti vartotojai:

* Komentuoti skelbimus;

* Palikti atsiliepimus apie kitus vartotojus;

* Keisti skelbimo statusą.

Taip, galite. Tačiau neregistruotų vartotojų talpinami skelbimai yra anonimiški ir galioja tik 7 dienas. Praėjus šiam laikui, skelbimas bus automatiškai ištrinamas. Skelbimą galėsite redaguoti su redagavimo kodu, kurį gausite patalpinę savo skelbimą.


Jei esate registruotas vartotojas, Jūsų skelbimas galios 30 dienų. Pasibaigus skelbimo galiojimui, skelbimas nebebus randamas paieškoje. Skelbimą matysite tik prisijungę prie savo profilio, kur galėsite jį pratęsti, keisti jo statusą ar redaguoti. Jei nesate registruotas vartotojas, Jūsų skelbimas galios 7 dienas. Po šio laiko skelbimas bus automatiškai ištrinamas iš sistemos.

Taip, galima. Registruoti vartotojai prisijungę prie savo profilio gali matyti visų skelbimų statusą ir jį bet kada pakeisti. Pasibaigus galiojimo laikui turite galimybę jį pratęsti. Neregistruoti vartotojai talpindami skelbimą gauna redagavimo kodą, su kuriuo galima keisti skelbimo statusą.